Kontakt

Voore Aktiviseerimiskeskus SA

Reg. nr 90010918
Lossi, Voore küla, Mustvee vald, 49324 Jõgevamaa
e-post maarika@aktivkeskus.ee
Sihtasutuse põhikiri

Nimi

Telefon

E-post

Juhatuse liige

Maarika Kits

5332 0265

maarika@aktivkeskus.ee

Noortejuht Kadri Kommer 5561 4660 kadrikommer30@gmail.com
Raamatukogu

Tea Daškova

+372 5374 8898

voore.raamatukogu@mustvee.eu

Katlakütja-majahoidja Kalmer Märtsin
Maja perenaine

Luule Märtsin

5813 1915 luule304@hot.ee

Kodanike vastuvõtt Mustvee Vallavalitsuse Saare teenuskeskuse 

Voore teenuspunktis (aktiviseerimiskeskuses, sissepääs Voore raamatukogu peauksest)

E ja R  kell 8.00-16.00 sotsiaaltööspetsialist Anneli Kaasik, tel 5886 7679, e-post anneli.kaasik@mustvee.ee

T ja N kell 8.00- 16.00 sekretär-registripidaja Merle Kruus, tel 5550 8873, e-post merle@mustvee.ee

E-R kell 8.00-16.00 teenuskeskuse haldusjuht Taivo Kruusaauk, tel 5551 9958, e-post taivo.kruusaauk@mustvee.ee


sjuht