Kontakt

Voore Aktiviseerimiskeskus SA

Reg. nr 90010918
Lossi, Voore küla, Mustvee vald, 49324 Jõgevamaa
Tel 776 2077
e-post aare@aktivkeskus.ee
Sihtasutuse põhikiri

Nimi

Telefon

E-post

Juhataja

Aare Uleksin

 511 2513

aare@aktivkeskus.ee

Noortejuht, kultuuriüritused  Janika Altmäe  776 2077

5688 0533

janika@aktivkeskus.ee
Raamatukogu juhataja

Tea Daškova

776 2078

tea@aktivkeskus.ee

Katlakütja Kalmer Märtsin
Katlakütja

Luule Märtsin

5813 1915 luule304@hot.ee

Kodanike vastuvõtt Mustvee Vallavalitsuse Saare teenuskeskuse 

Voore teenuspunktis (aktiviseerimiskeskuses, sissepääs Voore raamatukogu peauksest)

E ja R  kell 8.00-16.00 sotsiaaltööspetsialist Maarika Kits, tel 5332 0265, e-post maarika@mustvee.ee

T ja N kell 8.00- 16.00 sekretär-registripidaja Merle Kruus, tel 5550 8873, e-post merle@mustvee.ee