Noortetuba

SA Voore Aktiviseerimiskeskuse ruumides tegutseb Mustvee Valla Noortekeskuse Voore noortetuba, I korrusel.

Mustvee Valla Noortekeskust juhib Laidi Grauen, kelle kabinet asub II korrusel, noortekeskus@mustvee.eu

Samades ruumides toimetab ka MTÜ Saare Valla Noorteühing NETIT.

Aadress: Lossi, Voore küla,  Mustvee vald, Jõgevamaa 49324
Voore noortetuba on avatud: T, N, R
Noortejuht: Kadri Kommer, kadrikommer30@gmail.com

Rohkem infot Facebooki lehel Mustvee Valla Noortekeskus

Tulles külla Voore noortetuppa, on sul võimalik saada noorsootöö alast informatsiooni, osaleda erinevates noorteprojektides ja tegemistes ning olla tegus noor. Riiulitelt leiad head ja huvitavat infot, voldikuid, kleebiseid jne. Samuti on sul võimalik joonistada, kleepida, meisterda erinevaid asju, mis sulle meeldib.

Voore noortetoas on võimalik kasutada kolme arvutit, millest kõik on varustatud mugavate hiirte ja klaviatuuridega ning kiire internetiga. Arvuti kasutamise põhimõte on eelkõige lugeda internetist uudiseid, e-posti, uurida huvipakkuvaid ja ennast arendavaid interneti lehekülgi ning öelda ka ise sõna sekka. Noortetoa arvutid ei ole mõeldud mängimiseks. Juhul, kui sul on oma sülearvuti kaasas, saad seda kasutada, kuna meil on hea WiFi leviala. WiFi koodi saab noortejuhi käest.
Samuti on võimalik kuulata muusikat, vaadata telekat ja mängida Wii mänge. Kui sul on kaasas oma DVD-film, on võimalus ka neid vaadata.

Kui kõigest sellest veel ei piisa, siis on võimalik meil mängida Twisterit, Eestit, Aliast, Monopoly, dominod, kaarte ja veel mõningaid lauamänge, mida igal aastal uuendatakse.

Energilistele noortel on võimalus kasutada saali, kus saab hüppenööriga hüpata ja muid mänge mängida. Paha tuju korral on võimalus parki jalutama minna. Tee, kohvi ja suupistete võimalus. Kõik külastajad saavad soovi korral abi õppimises. Kõigele sellele lisaks on Voore noortetoas võimalik koroonat ja lauajalgpalli mängida. Noortekeskus on lahe koht, kus lihtsalt olla ja sõpradega hängida.

Üleskutse noortele – kui sul on idee ja tahmine midagi uut ja huvitavat teha, anna sellest noortetoa töötajale teada! Nii võibki Sinu idee teoks saada.

Ootame kõiki noori külastama Voore noortetuba ja osa võtma kõigist korraldatavatest üritustest!